Remonty i Wykończenia

Malowanie i dekoracja

Zespół FUSION może realizować zarówno projekty wewnętrzne, jak i zewnętrzne, co daje jakość wykończenia, które jest po prostu niedoścignione. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w posługiwaniu się profesjalnymi materiałami i technikami, więc niezależnie od efektu, którego szukasz, możesz być pewny, ze możemy to osiągnąć.

malowanie kraków

Hydrualika i Elektryka

Zdajemy sobie sprawę, że masz wybór firm hydraulicznych w Twojej okolicy wiec napewno docenimy Twoje zainteresowanie. Mamy nadzieję, że będziesz mieć pewność, że potrafimy spełnic wszystkie Twoje oczekiwania i bedziesz wiedzial, że nasi klienci zawsze są dla nas priorytetem. Zespół FUSION – Twój domowy ekspert ds. ogrzewania oferuje szeroki zakres usług od wymiany kranu po instalację kompletnego systemu ogrzewania i wszystko pomiędzy. Za wykonanie większych projektow, poproś o bezpłatną wycenę.

Łazienki

 Niezależnie od stylu życia, gustu czy budżetu, zespół Fusion sprawi, że nasza firma pomoże Ci osiągniac łazienkę, o której zawsze marzyłeś. Dostarczamy i montujemy wysokiej jakości apartamenty, wszystko zgodne z Twoim budżetem. Alternatywnie, jeśli wolisz nie wybierac sam produktow, możemy je również dopasować. Poświęcenie czasu na wysłuchanie Ciebie, naszego klienta i zrozumienie Twoich wymagań oznacza, że usługa, którą otrzymujesz, jest specyficzna i dostosowana do Ciebie. W zespole Fusion jesteśmy tak elastyczni, jak tego potrzebujesz.

..

kuchnia kraków

Kuchnie

Zespół Fusion zapewnia jakość i wysoki standard pracy. Możemy albo dostarczyć i dopasowac lub tylko dopasowac, a każda kuchnia jest wyposażona wyjątkowo ostrożnie i uwaznie. Poswiecamy wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że praca została dopasowana do Państwa potrzeb. Ponieważ przywiązujemy dużą wagę do dbałości o klienta, zapewniamy, że praca od początku do końca przebywa płynnie i bezstresowo. .
Fusion Team ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych i pięknych kuchni dla naszych klientów. Jest to nasza zdolnosc do wizualizacji i transformacji, wyboru kolorow, faktury i formy codzienności oraz tworzenie czegos funkcjonalnego, niepowtarzalnego i pięknego.  Wysoko doświadczeni rzemieślnicy zostali wybrani do wysokich standardow wykonania i dlatego jestesmy bardzo dumni z produkcji i jakości wykończenia.